Gizlilik Politikası

Sayın Site Ziyaretçisi;

Tez Elektronik Pazarlama Ticaret A.Ş (www.necvox.com.tr) , kullanıcılarının gizlilik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır.

www.necvox.com.tr Kurumsal Web sitesi (https://www.necvox.com.tr) altı değişik bakış açısından oluşmuş ve bu bakış açıları kullanıcıların web sitesinden azami verimi almaları için planlanmıştır. Bakış açılarını seçmiş kullanıcıların bir sonraki ziyaretlerinde seçmiş oldukları bakış açısına uygun olarak ziyaretini başlatması amacıyla bilgisayarlarına “COOKIE” adı verilen dosyalar konulmaktadır.

www.necvox.com.tr web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik arz eden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, email adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir. Bu bilgiler cookie’ler aracılığıyla kullanıcıların bilgisayarlarına konulabilir ve bu bilgilere göre site gezintisinin kişiye özel bir şekilde sürmesi sağlanabilir.

www.necvox.com.tr web sitesinde doldurdurulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Ancak www.necvox.com.tr bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.

www.necvox.com.tr web sitesindeki üyeliklere son verilmek istendiği veya www.necvox.com.tr web sitesinden içeriğin dışında kalan ancak bu sitede bulunmasının uygun olacağı düşünülen bilgilerin talep edilmesi halinde, info@essegrup.com adresine elektronik posta atılarak bu talep iletilebilir.

Tez Elektronik Pazarlama Ticaret A.Ş. burada belirtilen şartları ve kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.